Jak kupować olejki?

instrukcja krok po kroku

Produkty firmy doTERRA są sprzedawane wyłącznie przez konsultantów Wellness Advocates. Można je zakupić w następujący sposób:

  • jeśli chcesz dokonać zakupu jednorazowego i nie planujesz zakupów w przyszłości wybierz opcję SHOP na https://www.mydoterra.com/izabelaswoboda

  • jeśli planujesz dokonywać zakupów kilkakrotnie polecam Ci założyć Konto Klienta

 

Dlaczego warto mieć własne konto doTerra ?

Korzyści z posiadania konta hurtowego jest wiele:

1. Zamawiasz olejki i inne produkty z aż 25% zniżką od ceny detalicznej, bez znaczenia na jaką kwotę złożysz zamówienie.

2. Przy większych zakupach możesz otrzymać produkt miesiąca gratis (1 dnia miesiąca doTERRA ogłasza, co w danym miesiącu będzie tym prezentem)

3. Możesz skorzystać z Programu Lojalnościowego i zbierać punkty, które później wymienisz na darmowe produkty. Na początku doTERRA zwraca Ci 10% zamówienia w punktach a po roku 30%, a nawet 44% gdyż wlicza się również koszt przesyłki. Większość klientów korzysta z tego programu i otrzymuje co miesiąc darmowe olejki, kremy, pasty do zębów czy środki czystości do domu. 

 

Myślisz o założeniu własnego konta? Działamy! To proste!

Przejdź na tą stronę (https://www.mydoterra.com/izabelaswoboda)

 

Instrukcja krok po kroku, jak utworzyć konto użytkownika:

1. Kliknij Join&Save (https://www.mydoterra.com/izabelaswoboda/#/joinAndSave) a następnie Join doTERRA.

2. Wybierz odpowiedni język i kraj.

3. Wybierz opcję Wholesale Customer (klient hurtowy) lub Wellness Advocate (ambasador). Na początek polecam wybrać Wholesale Customer (klient hurtowy). Konto Klienta hurtowego daje Ci możliwość zapoznania się z produktami, przetestowania ich, poznania wielu inspiracji do użycia olejków w różnych sytuacjach (prozdrowotnie, do pielęgnacji, w kuchni, do domowych DiY). W każdej chwili możesz bezpłatnie zmienić swoje konto na typ Wellness Advocate (ambasador). Natomiast jeśli już wiesz, że chcesz nawiązać ze mną współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

4. Pola Identyfikator odbiorcy i Identyfikator sponsora powinny być już wypełnione, ale jeśli nie są, to wpisz moje ID: 8304361 w obu polach. Wówczas będę Twoim opiekunem i przewodnikiem po świecie olejków eterycznych. A także będę mogła zaprosić Cię do olejkowych grup edukacyjnych.

5. Wpisz swoje dane. Jeśli wybierzesz klienta hurtowego, nie będziesz podawać żadnego identyfikatora podatkowego. Jeśli wybierzesz opcję Advocate Wellness, niezbędne będzie wpisanie swojego numeru identyfikacji podatkowej.

6. Przy „checkout” zostaniesz poproszony o wybranie zestawu. Jeśli chcesz zbudować własny zestaw, zacznij wpisywać nazwy olejków a następnie wybierz je, gdy pojawi się odpowiednia opcja. Niezbędne jest także  dodanie  broszury „DoTERRA Essentials” o wartości 20 euro netto (24,60 brutto), to opłata za Twoje członkostwo.

Wybierając zestaw rejestracyjny („Enrollment Kit”) zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ kupując go nie ma opłaty rejestracyjnej  20 euro netto (24,60 brutto).

Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć lub potrzebujesz więcej informacji, zanim zdecydujesz się rozpocząć olejkową przygodę skontaktuj się ze mną! Chętnie Ci pomogę i odpowiem na wszelkie pytania. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

Co dalej? Twoje następne zamówienie? Zróbmy to razem z programem lojalnościowym doTERRA (LRP). LRP to najbardziej przemyślany sposób zakupu olejków, sama w ten sposób zamawiam swoje olejki. LRP jest elastycznym, opcjonalnym programem lojalnościowym, który nagradza Cię za składanie regularnych zamówień. W ramach LRP otrzymujesz darmowe olejki za to, że jesteś lojalnym klientem.